Darmowy program do rozliczania PIT

wersja na Windows

Przycisk pobierania programu e-pity

lub uruchom online

Darmowy program do rozliczania PIT
Pobierz e-pity 2022
Darmowy program do rozliczania PIT
Przycisk pobierania programu e-pity
Pobierz e-pity 2022

KAS: Jest nowy sposób logowania do Twój e-PIT w 2021 roku. Poprzez aplikację mObywatel

Iwona Maczalska

Podatnicy w 2021 roku mają więcej możliwości logowania się do rządowej usługi Twój e-PIT. Oprócz logowania za pomocą profilu zaufanego, czy danych podatkowych, w bieżącym roku podatnik może się zalogować do usługi również za pośrednictwem aplikacji mObywatel, zainstalowanej w telefonie.

» Jakie gotowe deklaracje PIT za 2020 udostępni KAS w usłudze Twój e-PIT ?

» Kłopoty techniczne usługi Twój e-PIT. Serwis e-US chwilowo niedostępny

Od dziś – 15 lutego, po zalogowaniu do usługi Twój e-PIT można zobaczyć swoje wstępnie wypełnione roczne zeznania PIT za 2020 rok, udostępnione przez Ministerstwo Finansów. Podatnik po zalogowaniu do usługi znajdzie deklaracje PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38. Jak logować się do Twój e-PIT w 2021 roku? Okazuje się, że Ministerstwo Finansów rozszerzyło sposób logowania o aplikację mObywatel, zainstalowaną w telefonie podatnika.

Do Twój e-PIT zalogujesz się przez mObywatel

Źródło: Krajowa Administracja Skarbowa

Szybciej zalogujesz się do Twój e-PIT poprzez aplikację mObywatel

Jak poinformował KAS, nowością w 2021 roku jest udostępnienie nowej możliwości logowania do usługi Twój e-PIT. Osoby mające problem z zalogowaniem się do usługi za pośrednictwem danych podatkowych (danych autoryzacyjnych) mogą skorzystać z nowej możliwości – logowania się za pośrednictwem aplikacji mObywatel. Aplikacja zainstalowana na telefonie umożliwi jeszcze szybsze potwierdzenie tożsamości podatnika i logowanie do usługi, bez konieczności podawania szeregu danych osobowych, czy podatkowych.

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity 2022.

Nie musisz znać się na PIT-ach. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i nową kwotą wolną od podatku.

Kiedy zaloguję się do Twój e-PIT za pośrednictwem aplikacji mObywatel?

Podatnicy już dziś mogą logować się do rządowej usługi Twój e-PIT za pośrednictwem aplikacji mObywatel. Jak informuje Ministerstwo Finansów ,, Będziesz mieć dostęp do wszystkich usług e-Urzędu Skarbowego i swoich danych. Aby się zalogować przez aplikację mObywatel, aktywuj ją za pomocą profilu zaufanego”.

Twój e-PITRozliczenie rocznePIT-36PIT-37