Rozlicz PIT za 2020 rok. Darmowy program do PIT-11 i PIT-37 już dostępny

Iwona Maczalska

1 stycznia 2021 roku rozpoczął się sezon rozliczeń podatku PIT za rok 2020. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rocznych rozliczeń podatku PIT. W tym roku dodatkowo udostępniamy program dedykowany płatnikom PIT, umożliwiający wykonanie ich obowiązków rozliczeniowych względem pracowników oraz urzędu skarbowego.

Zespół PIT.pl zaprasza do skorzystania z jednego z najpopularniejszych programów służących rozliczaniu podatku PIT za 2020 rok. Program e-pity odnotował już ponad 30 milionów pobrań i instalacji i nadal cieszy się rosnącym zainteresowaniem i zaufaniem wśród podatników.

Program e-pity rozliczy za Ciebie zeznanie PIT za 2020 rok

Dzięki programowi e-pity 2020 możliwe jest rozliczenie ponad 40 deklaracji PIT. Za pośrednictwem programu rozliczysz nie tylko najpopularniejsze deklaracje podatkowe tj. PIT-36 (działalność gospodarcza), PIT-37 (deklaracja pracownika), PIT-28 (ryczałt ewidencjonowany), PIT-16A (karta podatkowa), lecz także te mniej popularne deklaracje jak PIT-38, PIT-39, PIT-19A. Program e-pity w swoim zakresie posiada również pełną gamę wymaganych przez urząd skarbowy załączników do deklaracji tj. m.in. PIT/B, PIT/O, PIT/M oraz inne.

Program dedykowany jest dla wszystkich podatników, lecz w szczególności dla tych, którzy mają obawy przed samodzielnym wypełnianiem deklaracji podatkowych. Dzięki jego intuicyjnemu kreatorowi użytkownik zostanie poprowadzony krok po kroku po swojej deklaracji PIT, dzięki czemu możliwe będzie nie tylko szybkie wypełnienie deklaracji PIT, lecz również wyliczenie wysokości podatku łącznie z dostępnymi ulgami i odliczeniami.

Rozliczając swoją deklarację z programem e-pity 2020 nie musisz martwić się o sposób wysyłki deklaracji do Urzędu Skarbowego. Program zrobi to za Ciebie, udostępniając jednocześnie druk UPO, będący urzędowym poświadczeniem odbioru Twojej deklaracji przez Urząd Skarbowy.

Nowy program e-pity dla płatników PIT-11 w 2021 roku

W 2021 roku udostępniamy program e-pity skierowany dla płatników podatku PIT. Program e-pity płatnika 2020 dzięki swojej szerokiej funkcjonalności umożliwi w szybki sposób nie tylko wystawienie deklaracji PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR , PIT-R, IFT-1/IFT-1R (3 deklaracje za darmo), lecz również ich wysyłkę do rządowego systemu e-Deklaracje

Wyślij PIT-11 do urzędu skarbowego i pracownika

Korzystając z programu e-pity płatnika 2020 masz możliwość wypełnienia trzech deklaracji za darmo i przesłania wygenerowanej przez siebie deklaracji pracownikowi w formie elektronicznej, na jego indywidualne konto w serwisie odbierz-pit.pl. Otrzymane przez pracowników informacje PIT-11, IFT mogą być zarówno przechowywane przez pracownika, jak i usunięte.

Program e-pity płatnika 2020 umożliwia również darmowe i nielimitowane rozliczenie innych deklaracji podatkowych. Mowa m.in. o PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Rozliczenie rocznePłatnik PITPIT-11PIT-36PIT-37