Darmowy program do rozliczania PIT

wersja na Windows

Przycisk pobierania programu e-pity

lub uruchom online

Darmowy program do rozliczania PIT
Pobierz e-pity 2020
Darmowy program do rozliczania PIT
Przycisk pobierania programu e-pity
Pobierz e-pity 2020

Co czwarty podatnik rozlicza PIT na tablecie lub smartfonie

Katarzyna Sudaj 04.03.2019 11:53 (aktualizacja: )

Resort finansów informuje, że 25 proc. podatników rozliczyło swój PIT poprzez urządzenia mobilne, a przez pierwsze 2 tygodnie funkcjonowania usługi Twój e-PIT skorzystało z niej ponad 1,5 mln podatników.

Źródło: twitter.com/MF_GOV_PL

Trudno jednak z tak lakonicznego wpisu na TT zorientować się, czy chodzi jednoznacznie o 25 proc. z tych, którzy skorzystali z usługi Twój e-PIT? A do końca lutego było ich ponad 1,5 mln - jak informowało MF.  Czy też 25 proc. wszystkich podatników, którzy do tej pory rozliczyli PIT za 2018 rok, a mogli to zrobić tradycyjnie lub za pośrednictwem jednego w wielu oferowanych na rynku programów komputerowych do rozliczeń rocznych.

Rozlicz Twój PIT na tablecie lub smartfonie

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity 2020.

Nie musisz znać się na PIT-ach. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i nową kwotą wolną od podatku.

Rośnie liczba osób wypełniających PIT na urządzeniu mobilnym

Jednoznacznie możemy polecić program e-pity, któremu od 2009 roku zaufało już pond 20 mln podatników. Program ten od lat oferuje możliwość wypełnienia PIT nie tylko na komputerze, ale również w wygodny sposób na tablecie czy telefonie. Mobilna wersja e-pity 2018 zyskuje coraz szersze grono użytkowników. A co ważne, program ten umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

/ks

Rozliczenie roczneWspólne rozliczenie PITUlga na dzieciKwota wolna od podatkuPIT-37