Darmowy program do rozliczania PIT

wersja na Windows

Przycisk pobierania programu e-pity

lub uruchom online

Darmowy program do rozliczania PIT
Pobierz e-pity 2022
Darmowy program do rozliczania PIT
Przycisk pobierania programu e-pity
Pobierz e-pity 2022

Nie będzie e-wysyłki PIT-16A w tym roku? Mamy rozwiązanie

Katarzyna Sudaj 24.01.2020 09:58 (aktualizacja: )

Wszystko wskazuje na to, że MF chce, aby podatnicy rozliczający się kartą podatkową, musieli rozliczenie PIT-16A za 2019 rok złożyć w formie papierowej, drogą tradycyjną. Znamy sposób, dzięki któremu wyślesz PIT-16A online.

Zostało kilka dni na rozliczenie tego podatku. Choć trzy dni temu, 21 stycznia br. MF udostępniło schematy do e-wysyłki, to na stronie resortu finansów nadal widzimy komunikat: „Każdy PITprócz formularzy karty podatkowej (PIT-16A, PIT-16, PIT-16Z) możesz złożyć w formie interaktywnego pliku PDF.”

PIT do karty podatkowej nie można online

Źródło: MF

Nie czekaj na MF, wyślij PIT-16A w programie e-pity

Podatnicy, którzy nie chcą drukować formularza i biegać z nim na pocztę czy do okienka w urzędzie skarbowym, moga już dziś skorzystać z programu do rozliczeń rocznych e-pity i wygodnie z ekranu komputera wysłać PIT-16A online.

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity 2022.

Nie musisz znać się na PIT-ach. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i nową kwotą wolną od podatku.

Do końca terminu rozliczeń deklaracji o wysokości składki na ubezpieczenie zdrowotne, zapłaconej i odliczonej od karty podatkowej w poszczególnych miesiącach roku podatkowego (PIT-16A) zostało już tylko kilka dni. W piątek 31 stycznia 2020 roku o północy kończy się czas na przesyłanie tego zeznania za 2019 rok do urzędu skarbowego.

Karta podatkowaRozliczenie roczne