Wygraj staż w MF. Przedłużony konkurs Podatkowi liderzy

Redakcja PIT.pl

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem oraz obecny okres sesji egzaminacyjnej i ferii zimowych na uczelniach, termin przesyłania prac oraz innych niezbędnych do udziału w konkursie dokumentów został przedłużony do 26 lutego 2023 r. Na zwycięzców konkursu czeka 12 płatnych staży w Ministerstwie Finansów.

Tematem pracy 12. edycji konkursu Podatkowi Liderzy są „Podatki w dobie światowych wyzwań gospodarczych". Studenci i absolwenci kierunków prawniczych oraz ekonomicznych przedstawią swoją wizję opodatkowania w obliczu dynamicznych zmian zachodzących w otoczeniu społeczno-gospodarczym. W tej edycji Konkursu po raz kolejny pojawia się również możliwość rozwiązania zadania analitycznego z zakresu ekonomii opodatkowania. To od decyzji uczestników zależy, którą z form pracy konkursowej wybiorą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych udziałem w konkursie oraz w celu zapewnienia wysokiej jakości nadsyłanych prac, zdecydowaliśmy się na przedłużenie terminu ich przesyłania do 26 lutego. To dodatkowy czas, który kandydaci mogą poświęcić na przygotowanie zgłoszeń, a w szczególności części merytorycznej składającej się z pracy pisemnej lub zadania analitycznego

– mówi dyrektor Jakub Chowaniec.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz pod adresem: Podatkowi Liderzy