Darmowy program do rozliczania PIT

wersja na Windows

Przycisk pobierania programu e-pity

lub uruchom online

Darmowy program do rozliczania PIT
Pobierz e-pity 2022
Darmowy program do rozliczania PIT
Przycisk pobierania programu e-pity
Pobierz e-pity 2022

Szkolenia PIT.pl. Rozszerz swoją wiedzę z księgowości i prawa podatkowego

Na PIT.pl znajdziesz teraz materiały video z omówieniem skomplikowanych zagadnień podatkowo - prawnych, z przykładami wyjaśniającymi niejasności oraz z testami sprawdzającymi nabytą wiedzę. Możesz sprawdzić i ugruntować posiadaną już wiedzę a także nabyć nowe umiejętności niezbędne przy prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa lub przy pracy w działach rachunkowo – prawnych.

 

Dostępny pakiet szkoleń obejmuje zmiany w podatkach dochodowych i VAT, kwestie ewidencjonowania transakcji w firmie, wystawiania faktur czy też korzystania z kasy fiskalnej. Poznać będzie można również nowe zagadnienia związane z działalnością nierejestrowaną oraz zmiany w zakresie cen transferowych u podmiotów powiązanych. Poznać będzie można również zmiany w zakresie korzystania z samochodów służbowych i ich rozliczania w podatkach dochodowych czy też w podatku VAT.

Użytkownik w ramach każdego ze szkoleń  uzyskuje dostęp do kilku modułów podzielonych tematycznie w taki sposób by łącznie omówiły zagadnienie i wyczerpywały wiedzę w zakresie danego zagadnienia. Po wykorzystaniu materiału video sprawdzić będzie można przyswojoną wiedzę – materiały szkoleniowe zawierają krótkie podsumowanie po którym następuje część testowa.

Z pewnością zaletą w stosunku do stacjonarnych szkoleń podatkowych jest przystępność formy przekazywanego materiału, a także możliwość korzystania z niego przez nieograniczony czas. Zamiast jednorazowej wizyty na szkoleniu stacjonarnym, nasze szkolenia pozostają dostępne dla użytkownika w jego indywidualnym panelu. Może on więc wielokrotnie powtarzać nabytą wiedzę oraz kontrolować problemy ze swojej praktyki z omówionymi zagadnieniami.

 

Zapraszamy do udziału w poszczególnych panelach tematycznych!