Szkolenia JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców również w grudniu

04.12.2017 10:00 (aktualizacja: )

Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami z zakresu tworzenia i wysyłki plików JPK_VAT, Ministerstwo Finansów podjęło decyzję o kontynuacji tych szkoleń. Urzędy skarbowe będą szkolić mikroprzedsiębiorców również w grudniu.

Szkolenia JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców również w grudniu
Wtorki z JPK_VAT / YAY foto

Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przedłużają ogólnopolską akcję szkoleniową „Wtorki z JPK". Urzędy skarbowe będą szkolić mikroprzedsiębiorców z JPK_VAT również w grudniu. Przedsiębiorcy będą mogli się przeszkolić w dowolnym urzędzie.

<< Jak przygotować plik JPK_VAT>>

W związku z rosnącym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu JPK_VAT prowadzonymi w urzędach skarbowych w listopadzie br., akcja „Wtorki z JPK" będzie kontynuowana i szkolenia dla mikroprzedsiębiorców będą realizowane również w grudniu br.

Szkolenia w trzy wtorki grudnia

Bezpłatne szkolenia nt. tworzenia i przesyłania JPK_VAT przeprowadzą eksperci KAS we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce, z wyjątkiem urzędów wyspecjalizowanych, w następujących terminach: 5.12, 12.12, 19.12.

Uwaga: przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w szkoleniach w dowolnych urzędach, również w tych, w których nie rozliczają się na co dzień.

Szczegółowe informacje, m.in. o godzinach i miejscach szkoleń, będą publikowane na stronach internetowych poszczególnych izb administracji skarbowej i urzędów skarbowych.

Więcej informacji o JPK na stronie Portalu Podatkowego MF (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Źródło: finanse.mf.gov.pl