Szeryf Szybki PIT Ci pomoże

09.03.2009 10:00 (aktualizacja: )

09.03 Szeryf "Szybki PIT" Ci pomoże

Jeśli chcesz szybko i bez kolejek złożyć swoje zeznanie podatkowe, szybciej otrzymać nadpłacony podatek, dowiedzieć się o przysługujących Ci ulgach i potrzebnych do tego dokumentach, uzyskać poradę eksperta – akcja „Szybki PIT” jest właśnie dla Ciebie. W ten sposób Ministerstwo Finansów reklamuje swoją akcję "Rozlicz się już dziś. Szybki PIT Ci w tym pomoże".

W poniedziałek 9 marca Ministerstwo Finansów we współpracy z dziennikiem „Fakt” i „Dzień Dobry TVN” rozpoczyna kampanię informacyjną dotycząca składania rocznych zeznań podatkowych.

Co proponuje Ci „Szybki PIT”?

Stronę internetową www.szybkipit.pl – gdzie znajdziesz formularze podatkowe, broszury informacyjne i wszystkie niezbędne informacje, które pomogą ci w rozliczeniu.

Wsparcie ekspertów z resortu finansów, którzy podczas dyżurów telefonicznych odpowiedzą na pytania, pomogą rozwiać wątpliwości, doradzą w sprawie ulg i odliczeń:

  • 9, 10, 11 marca w godzinach 8.30-11.00 w „Dzień Dobry TVN” – nr 0703 300 300 (z telefonu stacjonarnego), *7203 (z telefonu komórkowego)
  • 18 marca, 1, 8, 15, 22, 29 kwietnia w godzinach 10.00-13.00 w Redakcji dziennika „Fakt”
  • 16, 23 kwietnia w godzinach 10.00-13.00 w Ministerstwie Finansów

Jeśli jednak przegapisz dyżury zajrzyj na stronę www.szybkipit.pl. Będziemy tam na bieżąco publikować wszystkie pytania i odpowiedzi.

Dni otwarte w urzędach skarbowych w całej Polsce – najbliższy już 28 marca (ostatnia sobota marca).

Od poniedziałku do środy w dzienniku „Fakt” znajdziesz też najważniejsze zagadnienia i uregulowania dotyczące rozliczeń podatkowych a w Dzień Dobry TVN tematem przewodnim w tych dniach będzie kwestia składania rocznych deklaracji podatkowych.

„Szybki PIT” pozwoli Ci także zobaczyć jak na łamach dziennika „Fakt” swój PIT rozlicza Minister Finansów Jacek Rostowski, publicysta „Faktu” Łukasz Warzecha, mistrz olimpijski Leszek Blanik i gwiazdy TVN.

Skorzystaj z tego co oferuje Ci „Szybki PIT”...

Źródło: MF