Darmowy program do rozliczania PIT

wersja na Windows

Przycisk pobierania programu e-pity

lub uruchom online

Darmowy program do rozliczania PIT
Pobierz e-pity 2022
Darmowy program do rozliczania PIT
Przycisk pobierania programu e-pity
Pobierz e-pity 2022

MF i KAS zapraszają na cykl konferencji dla przedsiębiorców

04.10.2018 07:55 (aktualizacja: )

W piątek 5 października odbędzie się pierwsza z cyklu konferencji MF i KAS „Polscy przedsiębiorcy mówią o …". Resort finansów zaprasza do dyskusji na najistotniejsze tematy dot. polskich przedsiębiorców w gronie przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, właścicieli firm oraz ekspertów.

Konferencje odbędą się w Gdańsku, Białymstoku, Katowicach i Rzeszowie. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Gdańsku. Wiceminister finansów, zastępca szefa KAS Paweł Cybulski opowie o kampanii Bezpieczna transakcja, a także mechanizmie podzielonej płatności i roli dochowania należytej staranności w transakcjach handlowych.

Konferencja w Gdańsku w Dworze Artusa, ul. Długi Targ 43-44, rozpocznie się 5 października 2018 r. o godz. 10.00. Udział jest bezpłatny. Wymagana rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy na konkretną konferencję.

Cykl konferencji organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Gospodarcze, partnera prowadzonej przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową kampanii edukacyjnej Bezpieczna transakcja.

Zobacz stronę internetową kampanii Bezpieczna transakcja.

Więcej informacji o cyklu konferencji „Polscy przedsiębiorcy mówią o …".

***
Kampania edukacyjna Bezpieczna transakcja jest skierowana do przedsiębiorców. Dotyczy bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i wyjaśnia mechanizm wyłudzeń VAT na przykładzie oszustw karuzelowych. Ma także za zadanie podnieść świadomość przedsiębiorców nt. ochrony przed nieświadomym wciągnięciem w karuzelę VAT.

Kampanię prowadzi Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa we współpracy z partnerami społecznymi i instytucjami państwowymi.

Źrodło: MF