Pobierz e-pity 2020

Kolejne problemy w aplikacji ePłatnik

15.07.2016 09:00 (aktualizacja: )

Kolejne problemy w aplikacji ePłatnik

Zaledwie przed tygodniem informowaliśmy oproblemach z aktualizacją programu i danych w programie Płatnik, a tu już kolejny komunikat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o nie działającej poprawnie aplikacji ePłatnik.

Wczoraj ZUS poinformował, że w aplikacji ePłatnik występują problemy dotyczące tworzenia dokumentów rozliczeniowych z wykorzystaniem funkcjonalności "Nowy komplet rozliczeniowy na podstawie danych z poprzedniego miesiąca" dostępnej w kreatorze obsługi rozliczeń.

Kolejne problemy w aplikacji ePłatnik

Źródło: YAY foto

Do czasu naprawy oprogramowania, w celu utworzenia oraz wysyłki dokumentów rozliczeniowych za kolejny okres rozliczeniowy, zalecamy korzystanie z funkcjonalności "Nowy komplet rozliczeniowy", która dostępna jest również w kreatorze obsługi rozliczeń.

Szczegółowy opis funkcjonalności, można uzyskać w pomocy kontekstowej dostępnej pod adresem: https://pue.zus.pl/portal/pomoc/nowy_komplet_rozliczeniowy.html

Informacja o przywróceniu pełnej funkcjonalności oprogramowania ePłatnik zostanie opublikowana niezwłocznie po usunięciu nieprawidłowości.

Przepraszamy za niedogodności.

Źrodło: ZUS