Rozlicz PIT z pomocą eksperta

Piotr Szulczewski

Już tylko kilka dni dzieli nas od końca okresu rozliczeń rocznych. W poniedziałek 30 kwietnia mija termin złożenia deklaracji PIT za 2011 rok. Dla tych, którzy zwlekają z tym obowiązkiem, przygotowaliśmy wsparcie.

Piotr Szulczewski z PIT.pl we współpracy z Bankier.pl zaprosił niezależnych ekspertów podatkowych, z którymi omówi problemy podatników z wypełnianiem deklaracji PIT i odliczaniem poszczególnych ulg. 

Już dziś swoje pytania dotyczące rozliczenia rocznego możesz przesyłać na adres biuro@pit.pl albo zadawać je na forum Bankier.pl. W dniach 25, 27 i 30 kwietnia na żywo w studio Bankier.pl w Warszawie zaproszeni goście i eksperci rozwieją Twoje wątpliwości oraz wskażą Ci najwłaściwsze rozwiązania podatkowe. Pytania będziesz mógł zadawać również w czasie trwania programu na żywo. Na wszystkie pytania, które nie zostaną poruszone w czasie trwania programu, nasi eksperci odpowiedzą po jego zakończeniu, a odpowiedź na nie odnajdziesz na forum Bankier.pl.

Programy nadawane na żywo w Bankier.TV dotyczyć będą trzech grup podatników:
 

Rozwiązania konkretnych problemów z rozliczeniem PIT znajdują się także w systemie e-porady.pit.pl. Zapraszamy do przeglądania dotychczasowych pytań i bezpłatnego zadawania swoich własnych. Na pytania zalogowanych użytkowników e-porady.pit.pl będziemy odpowiadali w pierwszej kolejności już w ten weekend.