Podatkowe aspekty sprzedaży na Allegro

Czy muszę mieć kasę fiskalną? Jak poprawnie ewidencjonować sprzedaż na Allegro? Jak robią to inni? Czy muszę płacić jakieś podatki sprzedając prywatnie? Na te i wiele innych pytań często pojawiających się wśród osób handlujących na serwisach aukcyjnych znaleźć będzie można odpowiedzi na szkoleniu w ramach „Akademii Podatkowej Allegro”, która 20 kwietnia zawita do Wrocławia.

7 godzinne szkolenie dotyczącego wyłącznie podatkowych aspektów prowadzenia sprzedaży na Allegro powinno rozwiać wszystkie wątpliwości. W trakcie zajęć zaprezentowane zostaną przykłady i antyprzykłady ewidencjonowania takiej sprzedaży. Duet prowadzących w osobach Pana Piotra Szulczewskiego (analityka Bankier.pl, prawnika, specjalisty w zakresie prawa podatkowego, redaktora portali VAT.pl, PIT.pl) i Pana Marcina Ciska (ekonomisty, trenera biznesu, praktyka i znawcy prawa handlu internetowego) gwarantuje wysoką jakość merytoryczną i warsztatową zajęć.

Zapraszamy więc do udziału w szkoleniu wszystkich, którzy prowadzą bądź planują prowadzić działalność w oparciu o handel internetowy. Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz zapisy znajdziecie Państwo na stronie: www.apa.eduinvest.pl