Pobierz e-pity 2018

8 marca: Święto Kobiet Biznesu

07.03.2011 09:00 (aktualizacja: )

Niełatwo być przedsiębiorcą w Polsce, jeszcze trudniej być przedsiębiorczą kobietą. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet, Bankier.pl wspólnie z partnerami postanowił przygotować specjalne dyżury eksperckie dla pań prowadzących firmy i tych, które zamierzają spróbować sił w biznesie.

Ponadto w portalu znajda się wywiady z celebrytkami rodzimej sceny biznesu, artykuły opisujące poziom przedsiębiorczości oraz produkty finansowe dedykowane kobietom, a także rozpocznie się konkurs na Kobietę Biznesu 2010

Darmowe dyżury specjalistów

  • dyżur prawny

8 marca wszystkie Panie będą mogły skorzystać z darmowych porad prawników. Dyżur prawny poprowadzą prawnicy z Kancelarii Prawnej Łatała i Wspólnicy. Do dyspozycji będą eksperci z:

- prawa pracy

- podatków

- prawa spółek (w tym np. szeroko pojęte umowy handlowe).

  • dyżur specjalistów ds. funduszy unijnych

Swoją wiedzą służyć będą również eksperci z Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego. Konsultantki ds. funduszy unijnych odpowiedzą na pytania związane z działaniami i konkursami, które dają możliwość pozyskania dotacji unijnych na założenie/rozwój własnej firmy.

  • dyżur ekspertów ds. finansów

Do dyspozycji będą również eksperci Bankier.pl. Nasi analitycy - Hanna Barun oraz Wojciech Boczoń – odpowiedzą na pytania związane z szeroko pojętą bankowością. Doradzą, jak wybrać najkorzystniejszą lokatę, zmienić zapisy w umowach o kredycie, jak poradzić sobie ze spłatą kredytu.

  • dyżur specjalistów ds. kreowania wizerunku firmy

To nie wszystko. E-maliowy dyżur będą pełnić eksperci z ITBC Communication, którzy udzielą informacji na pytania: jak kreować wizerunek firmy? po co mi komunikacja, jak budować markę firmy poprzez pozycjonowanie ekspertów, public relations vs reklama, a może i jedno i drugie, samodzielna komunikacja czy wsparcie z zewnątrz?

Wszystkie wymienione dyżury już 8-ego marca w godzinach 10.00 – 16.00

KONKURS: Zostań Kobietą Biznesu 2010

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Cechuje cię zaradność i konsekwencja w działaniu, a przy tym nie zatracasz swojej kobiecości? Twoja firma to twój osobisty sukces, ale ciągle chcesz się rozwijać? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, znaczy to, że masz szansę zostać Kobietą Biznesu 2010.

8 marca ruszy pierwszy etap konkursu Kobieta Biznesu 2010. Przypominamy: uczestniczką Konkursu może być każda pełnoletnia kobieta, która prowadzi mikro lub małą firmę i która rozpoczęła działalność gospodarczą przed 1 stycznia 2010 roku. W Konkursie mogą startować także wspólniczki (maksymalnie 2 osoby). Do Konkursu można zgłaszać własną kandydaturę, możliwe jest także zgłoszenie przedsiębiorczej kobiety przez osoby trzecie.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie Kobieta Biznesu 2010 jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2011 roku!!

<< czytaj całość

Barbara Sielicka 
Bankier.pl 
b.sielicka@bankier.pl