Ubezpieczenia społeczne na terenie UE

Krakowski Oddział ZUS kolejny raz weźmie udział w cyklu szkoleń dotyczących zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym na terenie UE. W piątek, 18 września, w budynku Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24) w godzinach 11:00 - 12:30, eksperci Zakładu przybliżą zainteresowanym zasady ubezpieczenia społecznego w przypadku różnych rodzajów zarobkowania na terenie UE.

Poprzednie szkolenia, które odbyły się w maju i czerwcu tego roku spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. W związku z licznymi prośbami za strony przedsiębiorców i osób prywatnych zdecydowaliśmy się wziąć udział w organizacji jeszcze jednego szkolenia.

Szkolenie jest bezpłatne - fachowcy z krakowskiego Oddziału ZUS omówią zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym - m.in. w przypadku osób podejmujących pracę na terenie UE, a także osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie jednego lub więcej państw członkowskich UE. Przewidziana jest oczywiście także możliwość szczegółowych porad w kwestiach indywidualnych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem spotkania pod numerem tel. 012 628 26 81.

Robert Kordaszewski
Rzecznik Prasowy
ZUS O/Kraków

Źródło: ZUS