Aktywne formularze

(lista kategorii)

JPK EWP

JPK_EWP (ewidencja przychodów) generuje pliki JPK za dowolny okres na podstawie danych wpisanych w arkusze Excela. Obsługa wymaga od użytkownika jedynie znajomości podstaw MS Excel. Dodatkowo może służyć do weryfikacji, edycji i scalania otrzymanych z innych źródeł plików JPK.
 

Historia wersji struktury JPK_EWP
JPK_EWP (1) - obowiązująca do 31 grudnia 2020 r.
JPK_EWP (2) - obowiązująca do 31 grudnia 2021 r.
JPK_EWP (3) - obowiązująca od 1 stycznia 2022 r.

Skoroszyt JPK_EWP (3) wyposażony jest w Wyszukiwarkę KŚT 2016 celem ułatwienia wyszukiwania kodu środka trwałego i obowiązującej stawki amortyzacji, które to dane należy umieścić w Wykazie.

Zakup skoroszytu uprawnia do nabycia 12 miesięcznej licencji na korzystanie z produktu, którą po roku można odnowić.

Jeżeli z racji konieczności wygenerowania struktury JPK_EWP za wcześniejszy okres niż od 1 stycznia 2022 r., potrzebna jest Państwu wersja (1) lub (2), prosimy o kontakt tel.: + 48 608 43 63 83 lub e-mail: [email protected].

Zapraszamy do pobrania
BEZPŁATNEJ WERSJI DEMO JPK_EWP umożliwiającej zapoznanie się z pełną funkcjonalnością skoroszytu.

Wymagania sprzętowe: komputer PC z oprogramowaniem Microsoft Windows: 7/8/10, pakiet Microsoft Office 2007/2010/2013/2016

Dostępne wzory i formaty do pobrania:

Aktywne formaty można wypełniać i przechowywać na komputerze.

Dokumenty takie są czytelne, eliminują możliwość popełnienia błędu przy wypełnianiu i można je archiwizować elektronicznie bez ograniczeń czasowych.

Wymagania techniczne niezbędne do poprawnego działania aktywnych formularzy.

Bonnier Business Polska Sp. z o.o. nie ponosi żadnych konsekwencji prawnych związanych z pobranymi i wykorzystanymi formularzami oraz nie prowadzi serwisu udostępnionych programów.