ROZLICZ PIT ZA 2017 szybko i bez błędów Copyright 2009-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

Program PIT 2017

e-pity 2017 - najlepszy sposób na PIT-a

To już dziewiąty rok, gdy podatnicy mają możliwość skorzystania z tej wygodnej aplikacji do rozliczania dochodów rocznych. Do tej pory w programie e-pity wypełniono ponad 20 mln PIT-ów, z czego 6,5 mln zostało wysłanych elektronicznie.

Program e-pity 2017 oferuje:

 • największą liczbę aktualnych deklaracji,
 • możliwość pobrania wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego PFR,
 • rozliczenie w kreatorze lub w trybie aktywnych formularzy. 

Aplikacja jest bardzo wygodna, gdyż weryfikuje, czy użytkownik wypełnia wszystkie wymagane pola, a następnie pozwala śledzić etapy komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów, aż do automatycznego odbioru Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO), którego kopię można otrzymać na swój adres e-mail. Wypełnione formularze można wydrukować i wysłać pocztą lub osobiście doręczyć do Urzędu Skarbowego.

Użytkownicy e-pity będą mogli skorzystać również z usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego PFR, którą Ministerstwo Finansów udostępni najprawdopodobniej w połowie marca 2018 r. Aplikacja umożliwia pobranie danych z Portalu Podatkowego, pozwala je uzupełnić o brakujące ulgi i odliczenia, wysłać elektronicznie do systemu e-deklaracje.gov.pl, ale także wydrukować lub zapisać na komputerze.

POBIERZ DARMOWY PROGRAM do rozliczenia PIT 2017

Osoby, które już korzystały z programu e-pity nie muszą ponownie wprowadzać swoich danych – są one wczytywane z komputera użytkownika i kopiowane do składanych deklaracji i załączników.

Najlepszy sposób na każdego PIT-a

Program e-pity 2017 to największa liczba aktualnych deklaracji PIT. Znajdziemy w nim:

 • PIT-36 i 36L, PIT-37, PIT-28, PIT-28/A i /B, PIT-38, PIT-39,
 • załączniki: PIT/B, /BR, /D, /DS, /M, /O, /Z, /ZG, PIT-2, 2K, 2A, PIT/TP i
 • druki: ZAP-3, NIP-7, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, SSE-R, SSE-R/A, /CFC, ORD-ZU, a także
 • deklaracje dla wąskich grup podatników: PIT-3, PIT-14, PIT-16, PIT-16A i PIT-19A oraz
 • wniosek PIT-WZ czy
 • oświadczenie PIT-OP.

Nowości w wersji e-pity 2017

Jeśli program zostanie uruchomiony na tym samym komputerze co rok wcześniej – aplikacja wczyta również dane zapisane w zeszłorocznej wersji, a z nią dane użytkownika z 2016 roku wraz z deklaracjami PIT rozliczonymi w 2017 r. Program pobierze automatycznie kwotę przychodu z deklaracji rozliczanej w poprzednim roku oraz inne dane. Funkcjonalność ta okaże się pomocna również podczas ewentualnej korekty PIT-a za rok ubiegły.

Za darmo jeśli przekażesz 1% dowolnie wybranej OPP

Aplikacja e-pity 2017 jest darmowa pod warunkiem przekazania 1% podatku. Program nie ogranicza wyboru OPP, pozwala na samodzielne wpisanie nr KRS organizacji oraz nie posiada limitu wypełnionych PIT-ów.

 

Program jest dostępny dla systemów Windows, Mac OS i Linux, wersji on-line, a także w wersji mobilnej na smartfony i tablety.

e-file

O firmie e-file:

Firma e-file tworzy funkcjonalne aplikacje wspierające biznes oraz komunikację z urzędami: oprogramowanie do wypełniania e-deklaracji PIT przez internet i innych formularzy podatkowych online, aplikacje webowe, systemy do przechowywania i zarządzania danymi oraz inne rozwiązania z dziedziny e-government. Do produktów e-file należy m.in. Program e-pity, cenione narzędzie do rozliczania deklaracji podatkowych; program fillUp, pozwalający na szybkie i proste wypełnianie formularzy oraz e-pity Płatnika, ułatwiające płatnikom PIT przygotowanie i wysyłkę informacji o wpłaconych do urzędu skarbowego zaliczkach.

Dodatkowo na stronie pobrania powinny pojawić się informacje o obsłudze serwisowej podatników korzystających z programu e-pity dostępne na stronie: https://www.e-pity.pl/kontakt/

 • data utworzenia: 28-12-2017
 • data modyfikacji: 12-01-2018
POBIERZ DARMOWY PROGRAM do rozliczenia PIT 2017

Komentarze

Autor: Waldek (14-03-2018 20:47:27)
Temat: PIT CFC
Jeżeli spółka zagraniczna nie osiągnęła przychodów na kwotę 250000 euro to czy trzeba składać PIT CFC?
Autor: producent programu (31-01-2018 09:07:43)
Temat: do KaMa
Nie, nie trzeba uiszczać żadnych opłat. Opłata jest tylko w przypadku, gdy wychodzi podatek, a podatnik nie chce przekazać 1%.
Autor: KaMa (31-01-2018 07:53:59)
Temat: Darmowy program
W treści daczytałam, że program jest darmowy dla dowolnej liczby pitów pod warunkiem,że przekaże się 1%podatku. Co jeśli z wliczeń nie wychodzi podatek i nie ma co...pokaż całą treść
W treści daczytałam, że program jest darmowy dla dowolnej liczby pitów pod warunkiem,że przekaże się 1%podatku. Co jeśli z wliczeń nie wychodzi podatek i nie ma co przekazać ? Czy trzeba wykupić licencję?zwiń
Autor: zawiedziony (24-01-2018 12:43:05)
Temat: Gdzie jest program do PIT z poprzednich lat??
Droga redakcjo! A gdzie jest Pit format do którego sie przyzwyczaiłem i fajnie sie na nim liczyło deklaracje? Szkoda, ze musze szukać gdzie indziej..
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj swój komentarz