Lista deklaracji
Rozlicz PIT za 2016 rok


Deklaracje PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-28/A, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami wydrukujesz lub wyślesz do e-deklaracje.gov.pl

Pomoc eksperta

Aktywne formularze

Excel, Word, Adobe

Większość formularzy w formacie PDF przeznaczonych jest tylko do wydruku i można je pobierać bezpłatnie z serwisu. Aktywne formularze w formacie excel dokonujące samodzielnych wyliczeń są odpłatne. Cena uzależniona jest od dokonanej w dalszych krokach formy płatności.

Poniższy plik stanowi treść cyfrową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy dotyczącej treści cyfrowych w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Wyjątkowo w przypadku, gdy plik (treść cyfrowa) na żądanie konsumenta zostaje przesłany przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, konsument traci prawo do odstąpienia od umowy.

Informujemy, że dokonując zamówienia wyrażacie Państwo zgodę na niezwłoczne przesłanie pliku, co wiąże się
z utratą prawa do odstąpienia od umowy.

Instrukcja pobierania formularza: Bilans jednostki budżetowej i samorządowego zakładu budżetowego
 1. Wyślij SMS o treści

  DRUKI.9

  na numer

  7936

  Cena SMS'a to 11,07 PLN ( z 23% VAT)
 2. Po chwili otrzymasz zwrotnego SMS’a z jednorazowym kodem.
 3. Otrzymany kod należy wpisać w białym polu obok przycisku POBIERZ.
 4. Po wprowadzeniu prawidłowego kodu zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł pobrać zakupiony formularz.
 5. Od momentu kliknięcia w przycisk POBIERZ masz 15 min na pobranie zakupionego formularza

(Zmień sposób płatności)


Transakcje SMS obsługuje Cashmobile.pl

Bonnier Business Polska Sp. z o.o. nie ponosi żadnych konsekwencji prawnych związanych z pobranymi i wykorzystanymi formularzami oraz nie prowadzi serwisu udostępnionych programów.