Lista deklaracji
Pomoc eksperta

Aktywne formularze

Excel, Word, Adobe

Na stronach PIT.pl mogą Państwo w szybki i łatwy sposób pobrać wybrany przez siebie formularz.
Większość formularzy w formacie PDF   przeznaczonych jest tylko do wydruku i można je pobierać bezpłatnie z serwisu. Formaty formularzy wykonane są w wersji aktywnej ( np. obliczenia w plikach EXCELOWYCH wykonują się automatycznie) można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym w celu wielokrotnego użycia.

Nowość: przy wyborze płatności on-line niższa cena!

Jeżeli chcesz pobrać więcej niż 10 sztuk formularzy, to możesz skorzystać z oferty subskrypcji (dostęp do całej lub wybranej części bazy dokumentów) na stronie www.iform.pl - dzięki temu jednostkowy koszt pobrania formularza jest znacznie niższy.

Prosimy o zwrócenie uwagi przy jakim druku dokonywana jest płatność i/lub o dokładne sprawdzenie treści wysyłanej wiadomości – treść wiadomości SMS nie powinna zawierać dodatkowych znaków ani spacji.

Wybierz rodzaj płatności:
Bankowe przelewy elektroniczne online, karty płatnicze, realizowane przez system PayU

Płatność PayU
cena: 7.38 zł (z 23% VAT)

tylko formularz
dodatkowo 1 rok GWARANCJA AKTUALIZACJI + 4 zł netto (4.92 zł z VAT)
dodatkowo 2 lata GWARANCJA AKTUALIZACJI + 6 zł netto (7.38 zł z VAT)
PayByNet - najszybszy i najtańszy sposób płatności w Internecie (Citibank, Nordea, Millennium)
Płatność PayByNet
cena: 7.38 zł (z 23% VAT)
Adres e-mail:

UWAGA: za wykonanie mikropłatności lub wysłanie SMS-a nie wystawiamy faktur VAT.

Regulamin sprzedaży

W przypadku problemów z przeprowadzeniem płatności elektronicznych lub SMS prosimy o kontakt e-mail: reklamacje@signform.pl tel. (22) 257-81-51 - w zgłoszeniu prosimy podać numer transakcji lub treść wysłanego SMS-a wraz z numerem telefonu, z którego został wysłany oraz pełną nazwę zamówionego produktu.

(Powrót do formularza)

Grupa Bankier.pl Sp. z o.o. nie ponosi żadnych konsekwencji prawnych związanych z pobranymi i wykorzystanymi formularzami oraz nie prowadzi serwisu udostępnionych programów.