Lista deklaracji
Rozlicz PIT za 2016 rok


Deklaracje PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-28, PIT-28/A, PIT-38, PIT-39 wraz z załącznikami wydrukujesz lub wyślesz do e-deklaracje.gov.pl

Pomoc eksperta

Aktywne formularze

Excel, Word, Adobe

Większość formularzy w formacie PDF przeznaczonych jest tylko do wydruku i można je pobierać bezpłatnie z serwisu. Aktywne formularze w formacie excel dokonujące samodzielnych wyliczeń są odpłatne. Cena uzależniona jest od dokonanej w dalszych krokach formy płatności.

Poniższy plik stanowi treść cyfrową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy dotyczącej treści cyfrowych w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Wyjątkowo w przypadku, gdy plik (treść cyfrowa) na żądanie konsumenta zostaje przesłany przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, konsument traci prawo do odstąpienia od umowy.

Informujemy, że dokonując zamówienia wyrażacie Państwo zgodę na niezwłoczne przesłanie pliku, co wiąże się
z utratą prawa do odstąpienia od umowy.

Jeżeli chcesz pobrać więcej niż 10 sztuk formularzy, to możesz skorzystać z oferty subskrypcji (dostęp do całej lub wybranej części bazy dokumentów) na stronie www.iform.pl - dzięki temu jednostkowy koszt pobrania formularza jest znacznie niższy.

Prosimy bardzo o zwrócenie uwagi przy jakim druku dokonywana jest płatność i/lub o dokładne sprawdzenie treści wysyłanej wiadomości – treść wiadomości SMS nie powinna zawierać dodatkowych znaków ani spacji.


Akceptuję regulamin serwisu PIT.pl oraz regulamin korzystania z druków ustanowiony przez firmę signform.pl będącą producentem druków, oraz oświadczam, że zapoznałem się z jego postanowieniami.


Wybierz rodzaj płatności:
Bankowe przelewy elektroniczne online, karty płatnicze, realizowane przez system PayU

Płatność PayU
cena: 7,38 zł (z 23% VAT)

tylko formularz
dodatkowo 1 rok GWARANCJA AKTUALIZACJI + 4 zł netto (4,92 zł z VAT)
dodatkowo 2 lata GWARANCJA AKTUALIZACJI + 6 zł netto (7,38 zł z VAT)
Wysłanie wiadomości SMS w celu uzyskania kodu dostępu do wybranego produktu

cena: 11,07 zł (z 23% VAT)


Adres e-mail:

PayByNet - najszybszy i najtańszy sposób płatności w Internecie (Citibank, Nordea, Millennium)
Płatność PayByNet
cena: 7,38 zł (z 23% VAT)

Adres e-mail:

UWAGA: za wykonanie mikropłatności lub wysłanie SMS-a nie wystawiamy faktur VAT.

Regulamin sprzedaży

W przypadku problemów z przeprowadzeniem płatności elektronicznych lub SMS prosimy o kontakt e-mail: reklamacje@signform.pl tel. (22) 257-81-51 - w zgłoszeniu prosimy podać numer transakcji lub treść wysłanego SMS-a wraz z numerem telefonu, z którego został wysłany oraz pełną nazwę zamówionego produktu.

(Powrót do formularza)

Bonnier Business Polska Sp. z o.o. nie ponosi żadnych konsekwencji prawnych związanych z pobranymi i wykorzystanymi formularzami oraz nie prowadzi serwisu udostępnionych programów.