W kwestiach związanych z patronatami medialnymi prosimy o kontakt z Biurem Marketingu i PR Bankier.pl:

Dagmara Sapierzyńska
d.sapierzynska@bankier.pl
tel: 22 333 99 04
kom. +48 697 660 688
fax: 22 333 99 98

Wydarzenia pod patronatem PIT.pl

Warsztaty KADRY, PŁACE I HR - Rzeszów

Dnia 24 czerwca br. w Rzeszowie odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone problematyce pracy działów Kadr i HR. Spotkanie odbędzie się w Podkarpackim Ośrodku Szkoleniowo Doradczym na ulicy Rejtana 53. Organizatorem jest firma ZETO-RZESZÓW od wielu lat wdrażająca oprogramowanie do zarządzania w przedsiębiorstwach. Temat warsztatów brzmi: „Jak zarządzać talentami swoich pracowników z użyciem narzędzi wykorzystywanych przez działy Kadr i HR”.

Warsztaty zostały opracowane w taki sposób aby, każdy kto pracuje lub tworzy ww. działy mógł odnaleźć dla siebie interesujące go tematy. Będą poruszane zagadnienia techniczne związane z pracą na systemie Enova firmy Soneta Sp. z o.o. (moduł Kadry i Płace)jak również prelekcje typowo merytoryczne. Z tych drugich dowiemy się na co zwracać uwagę przy zarządzaniu talentami naszych pracowników i w jakim kierunku powinny się rozwijać działy Kadr, kiedy lepiej pozostawić to wszystko specjalistom a kiedy i w jakim stopniu możemy to robić sami.

Jednym z zaproszonych gości specjalnych będzie Pan Witold Furman doradca podatkowo – księgowy, który poruszy najbardziej problematyczne tematy kadrowo-płacowe w oparciu o obowiązujące przepisy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony warsztatów i zapoznania się ze szczegółami naszej agendy na http://strefa.zetorzeszow.pl/. Ideą organizowanych warsztatów jest próba połączenia „świata” twardego i miękkiego HR w oparciu o narzędzia informatyczne spinające codzienną pracę działów Kadrowo-Płacowych i HR.

Z raportu „Trendy w HR 2013” jasno wynika, że coraz ważniejsze dla zarządów firm stają się działy kadr. Walka o talenty (pracowników) staje się głównym trendem zmian myślenia o całym procesie rekrutacji, motywacji pozapłacowej oraz szkoleń. Działy kadr i HR coraz bardziej się profesjonalizują a ich praca staje się ważnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej firmy. Aby ułatwić pracę działów kadr i HR coraz częściej wdraża się oprogramowanie, spełniające wysokie wymogi miękkiego jak i twardego HR.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

 

Warsztaty Kadry – Płace – HR
Rejestracja online: http://strefa.zetorzeszow.pl/rejestracja.html
Agenda: http://strefa.zetorzeszow.pl/agenda.html
Organizator warsztatów: ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Miejsce: Rzeszów, ul. Rejtana 53
Data wydarzenia: 24.06.2014