A. DANE PODATNIKA
* - dotyczy podmiotów niebędących osobami fizycznymi ** - dotyczy podmiotów będących osobami fizycznymi
A.1. DANE IDENTYFIKACYJNE

1. Opis działalności

Rzetelne i aktualne źródło informacji podatkowej. Skierowane do osób fizycznych i firm sektora MSP. Budowane od 2000 roku przy aktywnym wsparciu użytkowników sieci Internet.

 

Kompendium praktycznych narzędzi i informacji podatkowych.
Oferta skierowana do samozatrudnionych, mikrofirm, MSP i osób aktywnych zawodowo oraz podatników indywidualnych rozliczających swoje PITy roczne.

 

 

Baza wiedzy podatkowej skierowana do podmiotów gospodarczych. 
Zbiór poradników dotyczących podatku VAT, kosztów i przychodów w działalności gospodarczej oraz informacji jak założyć, prowadzić i rozliczać firmę z fiskusem.

 

 

Serwis prawno-podatkowy skierowany jest do osób związanych z podmiotami prawnymi i jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej oraz do szeroko pojętej kadry menadżerskiej i inwestorów.

 

 

Zebrane w jednym miejscu wskaźniki, deklaracje, akty prawne i narzędzia podatkowe przydatne dla osób prowadzących księgowość samodzielnie i zawodowo.

eHandel.PIT.pl - poradnik jak legalnie prowadzić biznes w sieci. Przygotowany przy współpracy z działem społeczności i obsługi użytkowników Allegro. Informatory, narzędzia i baza kilkuset odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez uczestników aukcji i firmy internetowe.